Edita Arabaszová – můj příběh zvenku

Jmenuji se Edita Arabaszová, původem jsem ze Zlína. Během svého života jsem vyzkoušela mnoho rolí. Jsem absolventka VŠE, manželka a maminka. Pracovala jsem v auditorské firmě, mezinárodní výrobní společnosti i v chráněné dílně. Po mimořádně zajímavém a náročném období v pozici ředitelky závodu sem se rozhodla pro zásadní změnu. Z postu jsem odstoupila, pracovně se zaměřila na oblast personalistiky a také se začala více věnovat sama sobě. Jedním z výsledků této změny je projekt eddition, o kterém právě čtete. 

Můj příběh zevnitř

Jakkoli se navenek můj život mohl jevit šťastně a harmonicky, můj vnitřní prožitek zase tak skvělý nebyl. Celou školní docházku jsem zažívala ochromující stavy úzkosti z toho, co neumím, jaké donesu známky a co z toho doma bude. První přítel, se kterým jsem chodila, mě měl jenom jako bokovku a nevěděla jsem to samozřejmě jenom já. V zaměstnání jsem si vlivem zažívaného stresu zničila žaludek, opustila kamarády a systematicky si kazila zdraví a vztahy. Trvalo mi téměř 40 let než jsem v zrcadle začala vidět hezkou ženskou a než mě pustila hrůza z toho, co řeknou ostatní, když budu mít svůj vlastní názor a budu dělat to, co chci dělat. A mohla bych pokračovat dál, ale nebudu. Vy určitě máte svůj vlastní vnitřní příběh. Ten je teď důležitější, protože ten teď můžeme spolu začít přepisovat.

Proč projekt eddition

Když mi bylo asi 35 let, můj život se mi zdál opravdu hrozný. Začala jsem hledat, co dělat jinak, abych ho změnila. Vyzkoušela jsem různé cesty. Většina z nich končila zklamáním z neúčinnosti. Až jsem narazila ve Spojených státech na program pravidelných webinářů i praktických výcviků, kde se lidé učí relativně jednoduše, ale přesto účinně pracovat se stresem tak, jak jsem to nikde předtím nezažila. Už po dvou měsících účasti na webinářích jsem se cítila výrazně lépe. Nyní mám za sebou 3 roky webinářů a 4 intenzivní osobní výcviky. Zážitek z mého života tehdy a nyní se nedá srovnat.

Nyní přináším metodu EDITACE do Česka. Z toho, co jsem se během těch 3 let naučila, jsem vytáhla to základní a nejdůležitější. Dala to do snadno pochopitelné formy, abyste mohli i vy začít žít spokojeněji než dosud. Bez ohledu na to, jaký byl váš život v minulosti a jaký je teď a co vás v něm ještě potká. Seznámení se se základy metody EDITACE a praktický nácvik je obsahem semináře Vylaďte si život.

Komukoliv, kdo má zájem, nabízím i individuální péči, kde využíváme pokročilé techniky k dosažení velmi rychlých a výrazných změn v životě. 

Manažerům, majitelům firem a jejich zaměstnancům nabízím seminář pro vyladění života ve firmě. Individuální péči o jednotlivé zaměstnance je pak možné nabídnout např. jako firemní benefit.

Speciální poděkování

Mé díky patří Johnu Newtonovi za to, co dělá. Více se můžete dozvědět na www.healthbeyondbelief.com